Mentos Pure Fresh Cherry Mint

Mentos Cherry Mint

Zbulon shijën e çamçakëzëve Mentos pure Fresh Cherry mint me ekstrakt të çajit të gjelbërt dhe me freski unike në gojën tënde. Pa sheqer.

 • Energji 701 kJ/806 kcal
  Yndyrë 0 g
  nga të cilat njomet 0 g
  Karbohidrate 69 g
  të sheqerit 67 g
  Proteina 0,8 g
  Krip 0 g
 • Paraqitja

  Përmbajtja: Ëmbëlsues, (xyliol, sorbitol, mannitol, shurup maltitoli,aspartame, acesulfame K, sucralose), bazë çamçakëzi, stabilizues (glicerinë),aromatizues, niseshte, maltodekstirinë, emuglatorë (soja lecitin, estere të saharozës së acideve të ngopura), ekstrakte të çajit të gjelbërt (0,1%), agjent fryrës (çamçakëz xanthan, celulozë çamçakëzi, çamçakëz arabik), agjent lustrues (dyll kanaruba), antioksidant (E321), ngjyrë (e kaltër briliante FCF)

Ndaje me shoqërinë